Golf v Beskydech

Připravujeme pro Vás ...
737 805 346
info@beskydy.eu
Masarykovo nám. 26/14
www.Beskydy.eu

Horský hotel Čeladenka

Horský hotel Čeladenka se nachází na úpatí hory Smrk (1276 m) v nádherné přírodě Chráněné krajinné oblasti Beskydy v nadmořské výšce 590 m. n. m.

Filozofií hotelu Čeladenka je vytvořit unikátní místo pro setkávání hostů za účelem odpočinku, relaxace, ale i zábavy a gurmánských zážitků.

Horský hotel Čeladenka nabízí 22 kompletně zrekonstruovaných pokojů, které splňují požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Příjemné barvy dřevěného nábytku spolu s použitými textiliemi a propracovaným designem zanechávají harmonický dojem, ke kterému se hosté velmi rádi vrací. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchou či vanou. V koupelně je hostům k dispozici hotelová kosmetika a vysoušeč vlasů. Naprosto standardním a samozřejmým vybavením je telefon, internetové připojení, televizor se satelitem, minibar a trezor pro zajištění bezpečí veškerých vašich cenností.

Ubytuje-li se v hotelu Čeladenka rodina s dětmi, rádi pro vaše děti umístíme do rezervovaného pokoje dětskou postýlku nebo pohodlnou přistýlku. Část hotelových pokojů nabízí balkón nebo terasu, ze které vidíte celý hotelový resort s nepopsatelnou přírodou a dokážete tak vnímat klidnou atmosféru hotelu.

Díky použití nejmodernějších materiálů jsou všechny pokoje vhodné pro alergiky. Horský hotel Čeladenka rovněž myslí na tělesně handicapované a nabízí tak bezbariérový přístup do hotelové budovy včetně pokoje a jeho vybavení.

Hlavní budova nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích typu STANDARD a COMFORT a v apartmánech.

V těsné blízkosti hlavní hotelové budovy můžete najít sedm krásných, zcela nových apartmánových domů. Apartmánové domy jsou příjemným kompromisem mezi klasickým hotelovým pokojem a horským domem. Díky své poloze poskytují apartmánové domy velmi snadnou dostupnost veškerých hotelových služeb a rovněž také větší soukromí a klid. Z tohoto důvodu doporučujeme zejména rodinám s dětmi.

Součástí každého apartmánového domu je prostorná předsíň, dva dvoulůžkové pokoje zařízené vkusným a moderním dřevěným nábytkem doplněným o ladící textílie, jež dodávají prostoru příjemný pocit klidu a hlavně dotek přírody. Naprostou samozřejmostí je vlastní sociální zařízení s moderním sprchovacím koutem. V koupelně mají hosté k dispozici hotelovou kosmetiku a vysoušeč vlasů. Stejně jako v hotelových pokojích, tak i v apartmánových domech můžete využít kvalitního televizoru se satelitem, internetového připojení, minibaru, telefonu a trezoru. Veškerý použitý materiál v apartmánových domech je hypoalergenní.

Apartmánové domy se pyšní prostornou terasou s moderním sedacím nábytkem, na kterém tak můžete prožít příjemné večerní či ranní chvilky v usínající či probouzející se horské přírodě. Ubytování v apartmánových domech doporučujeme zejména rodinám s dětmi.

Horský hotel Čeladenka nabízí mimo hotelových pokojů a apartmánových domů také tři nově kompletně zrekonstruované horské domy, z toho jeden je určen pro „Rehabilitační centrum Čeladenka“. Tyto horské domy jsou pojmenovány podle nejvyšších a nejznámějších hor Beskyd.

Jedná se o Lysou horu, Smrk a Kněhyni – Rehabilitační centrum Čeladenka. Pokud si uděláte výlet na jeden z vrcholů, budete odměněni krásným panoramatickým výhledem, jenž by si neměl nechat ujít žádný návštěvník.

Horské domy poskytují velmi pohodlné ubytování především pro početnější skupinu lidí. Ať se chystáte na dovolenou s rodinou či s přáteli, horské domy vám umožní být pohromadě, ale zároveň vám poskytnou i své soukromí.

Každý horský dům nabízí pět moderně zrekonstruovaných dvoulůžkových pokojů a jeden jednolůžkový pokoj. Tyto pokoje jsou vybaveny stejným komfortním nábytkem a textilii jako apartmánové domy či hotelové pokoje tak, aby jste se cítili co nejpříjemněji. Každý pokoj v horských domech má vlastní sociální zařízení se sprchovacím koutem, hotelovou kosmetiku a rovněž vysoušeč vlasů. Pro co největší pohodlí našich hostů jsme vybavili každý horský dům moderním televizorem se satelitem, telefonem, internetovým připojením, minibarem a také trezorem, abyste měli všechny vaše cennosti vždy v bezpečí.

Abychom vyšli vstříc potřebám hostů i v horských domech jsme využili nejmodernějších materiálů, které jsou vhodné zejména pro alergiky. Horské domy disponují vlastním parkovacím místem a garážemi.

Hotelová restaurace s kapacitou 56 míst, letní terasa, a lobby bar nabízí hostům tradiční českou kuchyni v souladu s nejmodernějšími trendy, domácími zákusky a moučníky. Nabízíme pestrý výběr originálních alkoholických a nealkoholických nápojů. Po předchozí domluvě možno zajistit dietní i bezlepkový program.

Otevírací doba restaurace : Pondělí – Neděle / 11:00 – 22:00

Rezervace na: hotel@celadenka.cz nebo tel.: +420 591 160 160

Provozovatel hotelu si vyhrazuje právo otevírací dobu upravit bez předchozího upozornění. Celá restaurace je nekuřácká. Kouření je povoleno pouze v prostoru letní terasy.

Zákaz vstupu se psy do celého areálu hotelu mimo letní terasu. Pes musí být na vodítku a pod dohledem svého majitele.

V restauraci je možné platit kreditními kartami VISA, VISA Electron, MasterCard, Master Card Electronic, Maestro, American Express, JCB, Diners Club, Discover.

Velmi nás těší stále větší zájem o hotelovou restauraci. Prosíme tímto hosty, kteří k nám chtějí zavítat, aby si rezervovali svůj stůl raději předem na telefonním čísle naší recepce 591 160 160. Bez rezervace stolu nejsme schopni, zvláště o víkendech, garantovat volná místa v naší hotelové restauraci.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.

Wellness a samostatné „Lesní lázně“ nabízí svým hostům různé relaxační programy. V nabídce služeb hosté najdou infrasaunu, whirlpool, Kneippův chodník, různé druhy masáží a vybrané formy vodoléčby. O aktuální nabídce služeb se informujte na recepci.

Pondělí – Pátek / 11:00 – 16:00 hod - rodinná zóna / 16:00 – 21:00 hod - klidová zóna

Sobota – Neděle a svátky

09:00 – 11:00 hod - klidová zóna / 11:00 – 15:00 hod - rodinná zóna / 15:00 – 21:00 hod - klidová zóna

V celkové délce procedur je posledních 10 minut vždy vyhrazeno pro odpočinek.

Kongresový sál má celkovou kapacitou až 90 míst. V prostorách kongresového sálu nabízíme možnost pořádání firemních akcí, seminářů, kongresů, workshopů a přednášek. Prostory jsou také ideální pro pořádání tanečních večerů nebo různých slavnostních hostin jako svatba, oslava narozenin, kterou rádi připravíme i pro nejmenší hosty. Vybavení kongresového centra: data projektor projekční plátno, ukazovátko ozvučení, mikrofony kopírovací služby WIFI připojení DVD/CD přehrávač flipchart tabule Pro firemní školení můžeme nabídnout kapacitu: až 60 míst – školní uspořádání až 90 míst – divadelní uspořádání Cena za pro pronájem činí 2000 Kč/den, případně dle individuální poptávky. Zajistíme pro Vás animační program a různé teambuildingové aktivity.

V případě zájmu o pořádaní jakékoli akce nás, prosíme, kontaktujte na: e-mail: skopal@celadenka.cz tel.: +420 602 111 247

Hotel Čeladenka / Čeladná - 809 / 739 12 / Čeladná

INFORMACE - REZERVACE - RECEPCE

tel.: 591 160 160 e-mail: hotel@celadenka.cz provozní hotelu | tel.: 591 160 162 e-mail: slanarova@celadenka.cz manažer prodeje | tel.: 602 111 247 e-mail: skopal@celadenka.cz
Jdi nahoru
Dolů