Golf v Beskydech

Připravujeme pro Vás ...
737 805 346
info@beskydy.eu
Masarykovo nám. 26/14
www.Beskydy.eu

Horská chata s wellness

Wellness chata v Beskydech. Designově zrekonstruovaná chata v krásném a vyhledávaném místě v Beskydech s možností relax a wellness. Chata se nachází v samotném srdci Beskyd, na okraji obce Hutisko-Solanec, s bohatou nabídkou vybavení a služeb pro odpočinek, relaxaci a wellness i pro náročné klienty.

Vybavení chaty:

Kapacita 4 lůžek + dětská postýlka a po dohodě možnost přistýlky pro dvě osoby v obývacím pokoji / Dvě ložnice - manželská postel (king size) s kouzelným výhledem do okolí chaty a dvě samostatné postele / Plně vybavená kuchyň - varná deska, horkovzdušná trouba s grilem, lednice s mražákem, rychlovarná konvice, nádobí, jar, houbička na mytí / Stylová koupelna se sprchou - vanou, mýdlo na ruce, toaletní papír. / Koupelna je vybavena kvalitním podlahovým topením. / Obývací pokoj a jídelna s třímístnou pohovkou, jídelním stolem a krbem / Prostorný balkón s posezením a kouzelným výhledem na Beskydy a okolí. / Připojení k WI-FI. / Uzamykatelná úschovna kol - lyží / 200 l bojler na teplou vodu / Vytápění el. přímotopy, výkonným podlahovým topením a dřevem - briketami.

Wellness:

Je stylově oddělenou součástí chaty se samostatným vchodem. Nabízí maximální relaxaci a péči o Vaše zdraví. Stylově vybavená místnost nabízí infra saunu pro 1-2 osoby se čtyřmi keramickými zářiči a jedním světelným topidlem. Sauna je vybavena MP 3 přehrávačem, rádiem, teplotním senzorem, vnitřním i venkovním osvětlením. Vířivka Pure Spa Deluxe nabízí unikátní kombinaci masáže s bublinkovou terapií se 120 bubble tryskami a 4 směrovatelnými jet tryskami, které se postarají o Vaše pohodlí a příjemný relax. Vířivka dále nabízí možnost použití slané vody.

Aromatherapie:

Navodí příjemnou atmosféru, uklidní a uvolní. Možnost výběru ze 3 vonných olejů - rozmarýn, borovice, levandule. Nezbytnou součástí wellness jsou ručníky, prostěradla na saunování, župany a bílé bavlněné pantofle. Wellness je vytápěn podlahovým topením a el.přímotopem.

Doprava a parkování:

K chatě vede asfaltová cesta a 20m zpevněného příjezdu. Možnost parkování auta přímo před chatou nebo na malém parkovišti cca 20m od chaty. V zimním období se asfaltová cesta stabilně udržuje. V nepříznivém počasí je možné nechat auto cca 200m pod chatou na parkovišti, nebo použít sněhové řetězy.

Podmínky pronájmu:

Chatu si lze rezervovat emailem, popřípadě telefonicky na čísle +420 606 959 450. Rezervace se bude brát za platnou až po připsání zálohové platby ve výši 2500 Kč na účet provozovatele. Na konci pobytu bude od této sumy odečtena spotřebovaná energie, eventuálně bude záloha využita na zaplacení vzniklých škod. V případě, že se zájemci rozhodnou zrušit pobyt v kratší lhůtě než 14 dnů před zahájením - tato zálohová platba propadá a nebude vrácena. Zbylou část ceny je nutné převést na účet provozovatele tak, aby nejpozději poslední pracovní den před příjezdem byla částka připsána na účet. V letních měsících ( červenec a srpen )se chata pronajímá pouze na týdenní pobyty - a to od soboty do soboty.

Kontakty:

Chata s wellness / Hutisko - Solanec

Jaroslava Malinová

email: jarkamalinova@gmail.com

tel.: +420 606 959 450

Jdi nahoru
Dolů