Golf v Beskydech

Připravujeme pro Vás ...
737 805 346
info@beskydy.eu
Masarykovo nám. 26/14
www.Beskydy.eu

Horský wellness hotel Excelsior

Horský wellness hotel Excelsior se nachází v obci Horní Lomná u Jablunkova. Hotel je obklopen krásným prostředím Moravskoslezských Beskyd a je situován přímo uprostřed Beskydské přírody kde naleznou příjemné zázemí všichni, kteří touží po odpočinku na čistém horském vzduchu a v krásném prostředí Beskyd.

Okolí nabízí velmi mnoho příležitostí, ať už k sportovně, tak i odpočinkově laděným pobytům. V blízkosti hotelu se nachází cyklostezky, běžkařské stopy a turistické trasy. K relaxaci a odpočinku si můžete vybrat ze široké nabídky Wellness & SPA služeb. Hotel Excelsior nabízí rovněž služby v oblasti pořádání soukromých či firemních akcí na míru a je vyhlášen jako skvělá lokalita pro pořádání svatebních obřadů a svatebních oslav.

Pokoje:

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s vanou nebo sprchovým koutem, satelitní televizí a wi-fi připojením. Pokoje jsou nekuřácké a není v nich možnost ubytování s domácími mazlíčky.

Kapacita:

Kapacita hotelu je 65 lůžek + 4 přistýlky, kapacita chatek je 42 lůžek. Celková kapacita hotelu a chatek je 107 lůžek + 4 přistýlky.

Chatky:

Nově vybudované luxusní chatky nacházející se v blízkosti hotelu ( 30 až 80 m od hotelu ) jsou vhodné pro rodinu s dětmi nebo pro 5-člennou skupinu osob. Chatky mají své vlastní sociální zařízení s rohovou hydromasážní vanou, v přízemí společenskou místnost s krbem a manželskou postelí. Ve vrchním patře se nachází ložnice se třemi samostatnými lůžky. Útulnost dotváří interiér v horském stylu. Chatky jsou nekuřácké a v některých je možnost ubytování s domácími mazlíčky ( za poplatek 150 Kč / 1 noc ).

Lázně pro hosty i veřejnost:

Lázně v Horském hotelu Excelsior s širokou nabídkou masáží, zábalů, koupelí a wellness procedur Vám umožní najít to nejlepší pro Vaši relaxaci a regeneraci.

Lázeňské procedury:

Orientální a klasické masáže, beauty programy, pivní lázně, vinné lázně, hydromasážní a balneoterapeutické koupele. Našim hostům doporučujeme vyzkoušet nejnovější kosmetické přístroje, které zlepšují nejen stav jejich pokožky, ale také jejich zdraví.

Hotelová restaurace:

Restaurace se nachází v přízemí hotelu. V příjemném prostředí si můžete vybrat ze širokého sortimentu teplých a studených jídel se specialitami české kuchyně, alkoholických a nealkoholických nápojů. Součástí restaurace je banketka vhodná k pořádání společenských akcí, seminářů, rautů, svateb, firemních akcí a rodinných oslav. V letním období si můžete vychutnat příjemné posezení na restaurační terase s výhledem na Beskydy. Kapacita restaurace cca 100 osob.

Kontakty:

Horní Lomná 071E / Horní Lomná 739 91

Recepce:

Tel.: +420 558 341 003

recepce@excelsior-hotel.cz

Manager:

Tel.: +420 773 303 973

manager@excelsior-hotel.cz

Asistentka managera:

Tel.: +420 605 228 893

kludska@excelsior-hotel.cz

Jdi nahoru
Dolů