Golf v Beskydech

Připravujeme pro Vás ...
737 805 346
info@beskydy.eu
Masarykovo nám. 26/14
www.Beskydy.eu

Wellness hotel Horal

Wellness & spa hotel Horal - Rožnov pod Radhoštěm.

Wellness hotel nabízí kvalitní ubytování v Rožnově pod Radhoštěm v srdci Beskyd. Wellness hotel Horal nabízí krásné a prostorné pokoje, jedinečné, špičkově vybavené wellness centrum, relaxační bazén, restauraci s venkovní terasou a konferenční prostory. V těsné blízkosti hotelu najdete Valašské muzeum v přírodě, které představuje unikátní centrum lidového stavitelství. Wellness hotel Horal se nachází v kraji s velmi bohatou historii. Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm leží jen 1 km od hotelu Horal.

Hotel Horal - nabídka ubytování. Hotel Horal v Rožnově pod Radhoštěm nabízí krásné a prostorné pokoje, jedinečné wellness, relaxační bazén, restauraci s venkovní terasou a konferenční prostory.

Wellness hotel Horal se nachází v kraji s bohatou historii. Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm leží jen 1 km od hotelu Horal.

Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, minibarem a níže popsaným zařízením, vybavení apartmánů je rozšířeno o rohovou vanu. Pro nejmenší hosty je připravena dětská postýlka. Pokoje ve třetím patře jsou navíc vybaveny klimatizací. Ve všech pokojích kategorie komfort je umístěn minibar.

Hotel Horal v Rožnově pod Radhoštěm nabízí využití tenisového kurtu nebo fitness. Hotel disponuje také půjčovnou kol, která je hojně využívána především v letních měsících, neboť v blízkém okolí se nachází cyklostezka Bečva a mnohé další cyklotrasy. V blízkosti hotelu Horal můžete navštívit hlavní turistickou atrakci - Valašské muzeum v přírodě, dále také Jurkovičovu rozhlednu, sportovní halu, zimní střediska a nebo Gibon park.

Hotel Horal nabízí svým hostům mimo jiné: - Tenisový kurt - Hotel Horal disponuje vlastním tenisovým kurtem s umělým povrchem. - Fitness - Hotel HORAL nabízí pro zpestření pobytu možnost využití hotelového fitness. Vybavení fitness: Běžící pás - Veslo - Leg press horizontal - Bench press - Činky - Lavice - Tlakový stroj - Kladková stěna - Tricepsová kladka - Kettlebelly - Žebřiny - Žíněnky - Půjčovna kol - Hotel Horal nabízí možnost zapůjčení horských kol - Sportovní hala - V těsné blízkosti hotelu Horal, přibližně 80m, se nachází nově vybudovaný víceúčelový sportovní areál se jménem Synot Tip Hall, který byl slavnostně otevřen v říjnu 2009 za účasti čelních představitelů města Rožnova a Českého tenisového svazu.

Hotelové služby - vybavení hotelu - nabídka recepce: - Nonstop provoz - Směnárna - Možnost plateb kartami - Master Card,VISA, EUROCARD, Dinners Club - Internetový koutek - Kopírování / Faxové služby - Buzení telefonem - Bezpečnostní schránka pro uschování cenností - Denní tisk - Prodej dárkových předmětů, pohlednic, map - Kompletní informace o službách a aktivitách v Rožnově pod Radhoštěm - Turistické informace, tipy na výlety - Úschovna lyží a kol - Bezbariérový přístup - Pokoj pro handicapované hosty - Možnost pobytu s pejsky

Wellness & Spa : Wellness centrum hotelu Horal Vám nabízí dopřát si opravdovou relaxaci, hloubkovou regenerační kůru či příjemné uvolnění od únavy a stresu. Wellness centrum abízí několik možností, jak prožít krásný pobyt spojený s relaxací v našem wellness centru. Spojení ubytování a wellness je dnes velmi žádané nejen z důvodu odpočinku, ale i z pohledu Vašeho zdraví.

Nabídka hotelového wellness centra. Zveme Vás do našeho kvalitně vybaveného Wellness & SPA centra v hotelu Horal, které mimo jiné nabízí: Hydromasážní vanu Whirpool / Bylinnou parní saunu / Solnou a parní saunu / Finskou saunu / Ochlazovací bazén s vodopádem / Ledovou sprchu / Ledovou kašnu / Tepidárium / Fontánku s pitnou vodou / Širokou nabídku masáží

Svatební hostiny : Prožijte svatební hostinu v příjemném prostředí hotelu Horal, kde najdete nejen prvotřídní služby - ale i výtečnou kuchyni, s velkou a bohatou nabídkou jídel, a profesionální přístup personálu.

Hotel Horal Vám u této příležitosti nabízí : Restauraci s kapacitou 100 míst ( pouze při ubytování svatebních hostů ) / Kongresové centrum s kapacitou 100 míst / Terasu o kapacitě 60 míst / Vinárnu s krbem o 45 místech / Salónek s tanečním parketem s kapacitou 45míst / Kompletní realizaci svatby na klíč dle Vašich představ : Zajištění kvalitní hudební produkce / Zajištění fotografa a kameramana.

Osobně s Vámi pečlivě vybereme a sestavíme svatební menu dle požadavků : Profesionální výzdobu prostředí a svatební tabule / Zajištění květinové výzdoby / Svatební kytice, ikebany / Zajištění obřadů přímo v hotelu / Ubytování svatebních hostů / Luxusní pokoj pro novomanžele zdarma

Restaurace - hotelová gastronomie. Hotelová restaurace hotelu Horal nabízí pokrmy domácí i zahraniční kuchyně včetně krajových specialit, ty si můžete vychutnat v prosklené restauraci, v kongresovém sálu, ve vinárně, v salónku a nebo v banketce.

Ve všech prostorách je připraveno více než 270 míst pro pořádání svatebních a rodinných oslav, firemních večírků a rautů.

Restaurace : v příjemném prostředí restaurace je připraveno 100 míst pro pořádání svatebních a rodinných oslav, firemních večírků a rautů.

Kongresový sál : Kongresový sál s kapacitou 100 míst je vhodným prostorem pro velká školení, plesy, přednášky, meetingy a různé společenské akce.

Salónek s kapacitou 45 míst a variabilním uspořádáním stolů je vhodný pro Vaše rodinné oslavy, srazy, svatby, promoce.

Vinárna : Hotelová vinárna Vám nabízí posezení u krbu, na kterém Vám připravíme grilované sele, živáňskou a jiné speciality.

Kontakty - informace

Wellness hotel Horal / Radhošťská - 1691 / Rožnov pod Radhoštěm / 756 61

email: recepce@horalhotel.cz / Tel.: +420 571 648 343

GPS souřadnice: 49°27'59.107"N, 18°9'41.888"E

www.hotel-horal.cz | www.horalhotel.cz
Jdi nahoru
Dolů