Golf v Beskydech

Připravujeme pro Vás ...
737 805 346
info@beskydy.eu
Masarykovo nám. 26/14
www.Beskydy.eu

Wellness hotel Kolonie

Kvalitní ubytování pod Lysou horou.

Hotel Kolonie se nachází v malebné obci Nová Ves mezi Frýdlantem nad Ostravicí a obcí Malenovice - jen několik málo km od vrcholu Lysé hory.

Součástí hotelu je restaurace, salónek, letní terasa, Private Spa, úschovna kol, lyží a hotelové parkoviště.

Našim hotelovým hostům nabízíme bohaté anglické snídaně, polopenze či výhodné pobytové balíčky. Každý měsíc pořádáme také různé gastronomické akce.

Kvalitní a pohodlné ubytování v Hotelu Kolonie je nabízeno v jednom nadstandardním apartmánu s Private Spa (wellness), dále ve třech luxusních apartmánech s balkonem, nebo terasou, v pěti prostorných studiích a ve dvou dvoulůžkových pokojích.

V každém pokoji je k dispozici vlastní sociální zařízení, TV a připojení k internetu. Součástí všech apartmánů a studií je také vlastní kuchyňský kout s vybavením.

Apartmány:

Luxusní apartmány jsou vybaveny saunou, hydromasážní vanou, ledovou sprchou a odpočinkovou zónou. Apartmán je pro dvě osoby s možností dvou přistýlek. V pokoji je sprchový kout, televize, lednička a rychlovarná konvice.

Studia:

Nadstandardně vybavené studia s manželskou postelí - 120 cm, plně vybaveným kuchyňským koutem, sedačkou a TV. Součástí studia je koupelna se sprchovým koutem a pračkou. Sedačka je rozkládací a může sloužit jako i jako přistýlka pro dva hosty.

Dvoulůžkové pokoje:

Tyto pokoje jsou vybaveny velkou manželskou postelí, koupelnou se sprchovým koutem a předsíňkou. Pro pohodlí našich hostů je v pokoji toaletní stolek, rychlovarná konvice a minilednička.

Restaurace:

Naše hotelová restaurace se specializuje na gastronomické akce, rodinné a společenské oslavy a degustační menu. Kromě toho také nabízíme běžný klasický restaurační provoz.

Private Spa:

Pro naše hosty jsme vytvořili jedinečnou atmosféru v naší nové Privat Spa: Infrasauna se světelnou terapií, ledová sprcha, hydromasážní vana s bublinkovou koupelí, ozónem, masážními tryskami a barevným osvětlením. K dispozici je také odpočinková zóna. Na požádání Vám rádi připravíme ovocnou mísu, kanapky, popřípadě vychladíme kvalitní sekt.

Kontakty :

Hotel Kolonie - Nová Ves 203, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí

Tel.: +420 596 012 666 | mobil +420 602 558 658

email : hotelkoloniefno@seznam.cz

Jdi nahoru
Dolů