Golf v Beskydech

Připravujeme pro Vás ...
737 805 346
info@beskydy.eu
Masarykovo nám. 26/14
www.Beskydy.eu

Boutique hotel U Holubů

Hotel & Garden U Holubů se nachází uprostřed krásné přírody. Beskydy jsou ideálním místem pro zimní i letní turistiku a sportovní aktivity. Můžete vystoupat na nejvyšší horu Beskyd - Lysou horu a kochat se nádhernými výhledy. Na své si zde příjdou milovníci golfu. Beskydy toho nabízejí opravdu mnoho, tak neváhejte a přijeďte k nám strávit Vaši dovolenou.

Nabídka ubytování.

Elegant - Pokoje Elegant jsou vzdušné, prostorné a stylovost se snoubí s pohodlím a nápaditým interiérem, který dokonale podtrhne nádherný výhled do okolní přírody. Pokoje jsou dvoulůžkové s rozkládací sedačkou s vlastní koupelnou, LCD televizí, Wi-Fi připojením.

Design blok - pokoje Design blok se nacházejí v nově přistavěné části hotelu. Pokoje jsou prostorné, komfortní v plném znění s nápaditým a neočekávaným designem s prvky dřeva a zajímavými detaily. Pokoje jsou dvoulůžkové, vybaveny moderní koupelnou, LCD televizí, Wi-Fi připojením a rozkládací sedačkou.

Standard - V těchto pokojích je důraz kladen na pohodový pobyt. Pokoje se vyznačují funčkí jednoduchostí a klasikou, jsou svěží s prvky dřeva a moderně pojatými detaily a nádherným výhledem do korun stromů. Pokoje jsou dvoulůžkové, vybaveny vlastní koupelnou, LCD televizí a Wi-Fi připojením.

Exclusive - Nově zřízené apartmá v exclusivním pojetí. Do pokoje vede samostatný vchod a důmyslné propojení do wellnessové části hotelu. Apartmá disponuje velkým prostorem a nápaditým designem. Apartmá je dvoulůžkové, vybaveno LCD televizí, minibarem, Wi-Fi připojením.

History - History apartmá je krásným místem plným romantiky, elegance, noblesy a komfortu. Pokoje se nachází v prvním patře hotelu s původním obložením a věstavěným nábytkem, který na Váš dýchne nostalgickou atmosférou 30. let. Pokoj je vybaven vlastní koupelnou, rozkládací sofou, Wi-Fi připojením.

Restaurace Garden

Vychutnejte si naši restauraci pro gurmány, která může splnit všechny vaše nároky. Dáváme přednost pravé autentické kuchyni, ve které hrají roli kvalitní čerstvé suroviny připravené v duchu regionálních i sezonních specialit. Máme pro Vás připraven i zajímavý vinný list, kterým podpoříte Váš výběr jídla nebo zpříjemníte večerní chvíle. Středem pozornosti smyslné architektonické koncepce hotelové restaurace je krb, který hřeje, fascinuje a skvěle doplňuje prostředí naši restaurace. Pohledový kontakt s přírodou vytváří perfektní rámec a útulnou atmosféru.

S.P.A. - V našem hotelu jsme pro Vás připravili krásné a stylové zázemí pro celkovou regeneraci, wellness a relax. Individuální péče je pro nás velmi důležitá a proto se snažíme prostory pro wellness pronajímat tak, aby bylo zaručeno nerušené soukromí hostů. Dopřejte svému tělu i své duši blahodárnou bylinkovou koupel, regenerující pobyt v infra kabině s mořským klima či odborně provedenou relaxační masáž. Nechejte se hýčkat, intimní atmosféra při svíčkách, soukromí, tlumené barvy uvolní Vaši mysl, očistí tělo a rozproudí energii. Dopřejte si relaxační prostředí našeho hotelu, kde Vám připravíme privátně bylinkové koupele dle Vašeho přání.

Doplněno infrakabinou, projekcí s relax tematikou, aroma a světelnou therapy. Koupel pro dvě osoby dle vlastního výběru s produkty přírodní kosmetiky firmy ORGANIQUE.

VINNÁ, KOZÍ MLÉKO, MOŘSKÉ ŘASY + infrasauna, projekce s meditační hudbou, světelná terapie

Zábaly a terapie

Celotělové zábaly, ošetření pleti s produkty přírodní kosmetiky SPA ORGANIQUE.

Zábal KRÁLOVNY KLEOPATRY - terapie kozí mléko a lychee, celotělové ošetření zahrnuje: peeling, sérum, maska na celé tělo, tělové máslo. BONUS : lymfatická masáž obličeje.

Zábal VÍNO - terapie hroznové víno, celotělové ošetření zahrnuje: peeling, sérum, maska na celé tělo, tělové máslo. BONUS: lymfatická masáž obličeje.

Zábal KÁVA - zeštíhlující kofeinový zábal s masáží - anticelutidní ošetření zahrnuje: lymfatická masáž dolních končetin, sérum+maska.

Liftingové ošetření pleti ZLATEM - zářivá omlazující procedura, ošetření zahrnuje: odlíčení, zlatý peeling, zlaté tonizující sérum, zlaté liftingové sérum, masáž obličeje a dekoltu argonovým olejem, zlatá maska.

Kontakt

HOTEL & GARDEN U HOLUBŮ / 739 12 / Čeladná 0808

GPS:

49°30'34.218" / N, 18°20'26.631"E

www.uholubu.com

info@uholubu.com
Jdi nahoru
Dolů