Lokalizace horského hotelu Čeladenka

Horský hotel Čeladenka se nachází na úpatí hory Smrk (1276 m) v nádherné přírodě Chráněné krajinné oblasti Beskydy v nadmořské výšce 590 m. n. m.

Filozofií hotelu Čeladenka je vytvořit unikátní místo pro setkávání hostů za účelem odpočinku, relaxace, ale i zábavy a gurmánských zážitků.

Popis hotelu Čeladenka

Horský hotel Čeladenka nabízí 22 kompletně zrekonstruovaných pokojů, které splňují požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Příjemné barvy dřevěného nábytku spolu s použitými textiliemi a propracovaným designem zanechávají harmonický dojem, ke kterému se hosté velmi rádi vrací. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchou či vanou. V koupelně je hostům k dispozici hotelová kosmetika a vysoušeč vlasů. Naprosto standardním a samozřejmým vybavením je telefon, internetové připojení, televizor se satelitem, minibar a trezor pro zajištění bezpečí veškerých vašich cenností.
Ubytuje-li se v hotelu Čeladenka rodina s dětmi, rádi pro vaše děti umístíme do rezervovaného pokoje dětskou postýlku nebo pohodlnou přistýlku.
 
Část hotelových pokojů nabízí balkón nebo terasu, ze které vidíte celý hotelový resort s nepopsatelnou přírodou a dokážete tak vnímat klidnou atmosféru hotelu.
 
Díky použití nejmodernějších materiálů jsou všechny pokoje vhodné pro alergiky. Horský hotel Čeladenka rovněž myslí na tělesně handicapované a nabízí tak bezbariérový přístup do hotelové budovy včetně pokoje a jeho vybavení.

Hlavní budova nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích typu STANDARD a COMFORT a v apartmánech.

Ubytování apartmánové domy

V těsné blízkosti hlavní hotelové budovy můžete najít sedm krásných, zcela nových apartmánových domů. Apartmánové domy jsou příjemným kompromisem mezi klasickým hotelovým pokojem a horským domem. Díky své poloze poskytují apartmánové domy velmi snadnou dostupnost veškerých hotelových služeb a rovněž také větší soukromí a klid. Z tohoto důvodu doporučujeme zejména rodinám s dětmi.
 
Součástí každého apartmánového domu je prostorná předsíň, dva dvoulůžkové pokoje zařízené vkusným a moderním dřevěným nábytkem doplněným o ladící textílie, jež dodávají prostoru příjemný pocit klidu a hlavně dotek přírody.
 
Naprostou samozřejmostí je vlastní sociální zařízení s moderním sprchovacím koutem. V koupelně mají hosté k dispozici hotelovou kosmetiku a vysoušeč vlasů. Stejně jako v hotelových pokojích, tak i v apartmánových domech můžete využít kvalitního televizoru se satelitem, internetového připojení, minibaru, telefonu a trezoru. Veškerý použitý materiál v apartmánových domech je hypoalergenní.
 
Apartmánové domy se pyšní prostornou terasou s moderním sedacím nábytkem, na kterém tak můžete prožít příjemné večerní či ranní chvilky v usínající či probouzející se horské přírodě.

Ubytování v apartmánových domech doporučujeme zejména rodinám s dětmi.

Ubytování horské domy

Horský hotel Čeladenka nabízí mimo hotelových pokojů a apartmánových domů také tři nově kompletně zrekonstruované horské domy, z toho jeden je určen pro „Rehabilitační centrum Čeladenka“. Tyto horské domy jsou pojmenovány podle nejvyšších a nejznámějších hor Beskyd.
 
Jedná se o Lysou horu, Smrk a Kněhyni – Rehabilitační centrum Čeladenka. Pokud si uděláte výlet na jeden z vrcholů, budete odměněni krásným panoramatickým výhledem, jenž by si neměl nechat ujít žádný návštěvník.
 
Horské domy poskytují velmi pohodlné ubytování především pro početnější skupinu lidí. Ať se chystáte na dovolenou s rodinou či s přáteli, horské domy vám umožní být pohromadě, ale zároveň vám poskytnou i své soukromí.
 
Každý horský dům nabízí pět moderně zrekonstruovaných dvoulůžkových pokojů a jeden jednolůžkový pokoj. Tyto pokoje jsou vybaveny stejným komfortním nábytkem a textilii jako apartmánové domy či hotelové pokoje tak, aby jste se cítili co nejpříjemněji. Každý pokoj v horských domech má vlastní sociální zařízení se sprchovacím koutem, hotelovou kosmetiku a rovněž vysoušeč vlasů. Pro co největší pohodlí našich hostů jsme vybavili každý horský dům moderním televizorem se satelitem, telefonem, internetovým připojením, minibarem a také trezorem, abyste měli všechny vaše cennosti vždy v bezpečí.
 
Abychom vyšli vstříc potřebám hostů i v horských domech jsme využili nejmodernějších materiálů, které jsou vhodné zejména pro alergiky.

Horské domy disponují vlastním parkovacím místem a garážemi.

Gastronomie - restaurace - stravování

Hotelová restaurace s kapacitou 56 míst, letní terasa, a lobby bar nabízí hostům tradiční českou kuchyni v souladu s nejmodernějšími trendy, domácími zákusky a moučníky. Nabízíme pestrý výběr originálních alkoholických a nealkoholických nápojů. Po předchozí domluvě možno zajistit dietní i bezlepkový program.
 
Otevírací doba restaurace
Pondělí – Neděle
11:00 – 22:00
 
Rezervace na:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo tel.:  +420 591 160 160
 
 • Provozovatel hotelu si vyhrazuje právo otevírací dobu upravit bez předchozího upozornění.
 • Celá restaurace je nekuřácká. 
 • Kouření je povoleno pouze v prostoru letní terasy.
 • Zákaz vstupu se psy do celého areálu hotelu mimo letní terasu. Pes musí být na vodítku a pod dohledem svého majitele.

V restauraci je možné platit kreditními kartami VISA, VISA Electron, MasterCard, Master Card Electronic, Maestro, American Express, JCB, Diners Club, Discover.

Velmi nás těší stále větší zájem o hotelovou restauraci. Prosíme tímto hosty, kteří k nám chtějí zavítat, aby si rezervovali svůj stůl raději předem na telefonním čísle naší recepce 591 160 160. Bez rezervace stolu nejsme schopni, zvláště o víkendech, garantovat volná místa v naší hotelové restauraci.
 
Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.

Fotogalerie - hotelová restaurace

Wellness v hotelu Čeladenka

 
Wellness a samostatné „Lesní lázně“ nabízí svým hostům různé relaxační programy. V nabídce služeb hosté najdou infrasaunu, whirlpool, Kneippův chodník, různé druhy masáží a vybrané  formy vodoléčby.
 
O aktuální nabídce služeb se informujte na recepci.
 
Pondělí – Pátek     
11:00 – 16:00hod     rodinná zóna
16:00 – 21:00hod     klidová zóna
 
Sobota – Neděle a svátky  
09:00 – 11:00hod     klidová zóna
11:00 – 15:00hod     rodinná zóna
15:00 – 21:00hod     klidová zóna

V celkové délce procedur je posledních 10 minut vždy vyhrazeno pro odpočinek.

Kongresový sál hotelu Čeladenka

Kongresový sál má celkovou kapacitou až 90 míst. V prostorách kongresového sálu nabízíme možnost pořádání firemních akcí, seminářů, kongresů, workshopů a přednášek. Prostory jsou také ideální pro pořádání tanečních večerů nebo různých slavnostních hostin jako svatba, oslava narozenin, kterou rádi připravíme i pro nejmenší hosty.
 
Vybavení kongresového centra:
 • data projektor
 • projekční plátno, ukazovátko
 • ozvučení, mikrofony
 • kopírovací služby
 • WIFI připojení
 • DVD/CD přehrávač
 • flipchart tabule
 
Pro firemní školení můžeme nabídnout kapacitu:
 • až 60 míst – školní uspořádání
 • až 90 míst – divadelní uspořádání

Cena za pro pronájem činí 2000 Kč/den, případně dle individuální poptávky. Zajistíme pro Vás animační program a různé teambuildingové aktivity.
 
V případě zájmu o pořádaní jakékoli akce nás, prosíme, kontaktujte na:
 
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
tel.: +420 602 111 247

Fotogalerie - ubytování hotel Čeladenka

Fotogalerie - ubytování apartmánové domy

Fotogalerie - ubytování horské domy

Kontakty - informace - rezervace - objednávky

Hotel Čeladenka
Čeladná - 809
739 12 
Čeladná
 
INFORMACE - REZERVACE - RECEPCE - tel.: 591 160 160
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
 
provozní hotelu | tel.: 591 160 162
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
manažer prodeje | tel.: 602 111 247
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mapa příjezdu - jak se k nám dostanete

Copyright © www.BESKYDY.eu. Na veškeré texty, fotografie, články a informace zde uvedené se vztahují autorská práva. Upozorňujeme že jakékoliv kopírování či přepisování textů, článků, informací nebo kopírování fotografií bez písemného souhlasu provozovatele a majitele stránek je trestné podle zákona o autorských právech. e-mail : info@beskydy.eu  /  telefon redakce : 737 805 346

Portál Beskydy.eu používá k poskytování inteligentních služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.