Vážení návštěvníci těchto informačních stránek, turisté, zájemci o ubytování v Beskydech, majitelé a provozovatelé ubytovacích a rekreačních zařízení, příznivci a přátelé Beskyd.
 
Cílem a úkolem tohoto rozsáhlého projektu a současně i těchto informačních stránek je propagovat a prezentovat Beskydy, a to jak celkově, tak i jednotlivé obce, města, kulturní, společenské a sportovní akce v Beskydech, turistické a sportovní centra, lyžařské střediska, vleky, hotely, penziony, priváty, chaty a ubytovací zařízení v co možná nejširší míře - včetně přírodních zajímavostí tipů na výlety a krás.
 
Dovolujeme si Vám tímto nabídnout informační, propagační, fotografické, reklamní a grafické služby spojené s tímto propagačním webovým portálem, umístěným na stránkách www.BESKYDY.EU.
 

Informace o možnostech a službách informačního a propagačního portálu Beskydy.eu

V rámci propagace a zkvalitnění informovanosti a nabídky ubytovacích zařízeních v Beskydech nabízíme Vám následující služby :
 
  • Komplexní a ucelenou obrazovou a textovou prezentaci a informace o Vás, Vašem ubytovacím zařízení v Beskydech a blízkém okolí
  • Umístění Vašeho reklamního banneru nebo loga Vaší společnosti na stránky www.BESKYDY.EU 
  • Zhotovení profesionálních fotografií a fotogalerie Vašeho ubytovacího zařízení, hotelu, penzionu, chaty, horského střediska, vleku nebo obce
 
Pro majitele, správce a provozovatele chat, penzionů, hotelů, lyžařských středisek, vleků a podobně máme připravenou atraktivní službu – zhotovení profesionálních reklamních a propagačních fotografií v rámci registrace do našeho informačního systému ZCELA ZDARMA , včetně možnosti zhotovení panoramatických fotografií interiérů a exteriérů.
Tyto fotografie můžete pak použít jak na svých vlastních webových stránkách, tak na vašich propagačních materiálech, pohlednicích a tiskovinách.

KONTAKTY - INFORMACE - DOTAZY - SPOLUPRÁCE

Pro získání bližších informací nás kdykoliv kontaktujte na adrese :
 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
popřípadě telefonicky : ( +420 ) 737 805 346
Copyright © www.BESKYDY.eu. Na veškeré texty, fotografie, články a informace zde uvedené se vztahují autorská práva. Upozorňujeme že jakékoliv kopírování či přepisování textů, článků, informací nebo kopírování fotografií bez písemného souhlasu provozovatele a majitele stránek je trestné podle zákona o autorských právech. e-mail : info@beskydy.eu  /  telefon redakce : 737 805 346

Portál Beskydy.eu používá k poskytování inteligentních služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.