Wellness hotel Horal

Rožnov pod Radhoštěm

INFORMACE - KONTAKTY

Wellness hotel Zlatý orel

Ostravice

INFORMACE - KONTAKTY

Penzion Nová Polana

Dolní Lomná

INFORMACE - KONTAKTY

Wellness hotel Javorník

Lazy pod Makytou

INFORMACE - KONTAKTY

Hotel Grůň

Mosty u Jablunkova

INFORMACE - KONTAKTY

Wellness hotel Čeladenka

Čeladná

INFORMACE - KONTAKTY

Horský hotel Bauer

Bílá

INFORMACE - KONTAKTY

Wellness hotel U Holubů

Čeladná

INFORMACE - KONTAKTY

Beltine forest hotel * * * *

Ostravice

INFORMACE - KONTAKTY

Horský hotel Relax

Rožnov pod Radhoštěm

INFORMACE - KONTAKTY

Hotel Troyer

Trojanovice

INFORMACE - KONTAKTY

Wellness hotel Richtr

Frýdek - Místek

INFORMACE - KONTAKTY

Horský hotel & Garden U Holubů

Hotel U Holubů naleznete na samém konci malebné vesničky Čeladná, na úpatí hory Smrk v nádherné a čisté přírodě Beskyd. Okolo se rozprostírají husté lesy, pod ním protéká říčka Čeladenka. Upravené a pečlivě udržované okolí hotelu, krásné trávníky s květinovou výsadbou, louka, výhled na zalesněné vrcholky hor, jedinečná poloha, klidné ubytování a skvělé gastronomické služby zaručují ideální podmínky pro pobyty jako je - rodinná rekreace, dovolená Beskydy, víkendové pobyty, golfové a wellness balíčky, svatby (svatební hostina s ubytováním, venkovní svatební obřady), svatební cesta, firemní akce, konference, teambuildingy, jazykové pobyty, taneční nebo fotbalové soustředění. Součástí hotelových služeb je nabídka relaxace ve vířivé vaně, pobyt v infra kabině s mořským klima a odborně a kvalitně prováděné masáže.

Ubytování

Hotelová - ubytovací část má vzhled, původ i historii původní rodinné vily ze 30. let. Hotelové pokoje jsou různě disponované, každý pokoj má svůj osobitý charakter a nádherný výhled do čisté a neporušené beskydské přírody. Útulnost, pohodlí, nekuřácké prostředí a laskavá péče o hosty je u nás v Čeladné samozřejmostí.

Na přání můžeme připravit ovoce na pokoji, kytici jako dárek a jiné. Pobyt je vhodný jako dárek.Využijte možnosti obdarovat své blízké pobytovým balíčkem.

Hotelová restaurace - stravování

Restaurace - stravování. Restaurace hotelu U Holubů a celková filosofie hotelu jdou ruku v ruce se zdravým životním stylem. Proto jsou veškeré prostory nekuřácké. Podpořte naše cítění návštěvou i s dětmi, které si mohou pohrát v dětském koutku, či využijte některé s našich pravidelných rodinných akcí.

 • Restaurace GARDEN a Kavárna - Bar jsou otevřeny celý týden!
 
Restaurace Garden
Spojení s přírodou. Zcela přirozeně navazuje na kavárnu a banketní sál a pokračuje na venkovní terasu. Neomezený pocit v prostoru, který přitahuje světlo a teplo, měnící se atmosféra láká hosty k příjemnému posezení s vínem u krbu, romantické večeři či nejrůznějším oslavám i svatebním obřadům po celý rok.
 
Kavárna - Bar
Kavárna je dominantou celé restaurace, sklo, nerez, kámen, udává lesk a pocit luxusu, detaily ze dřeva společně s vkusnými doplňky a živými květy zjemňují krásně zařízený bar, který je pro vás připraven s veškerou možnou péčí.
 
Banketní sál
Prostor, který dává možnosti, nechá vyniknout nádherně nazdobené svatební tabuli i pro velký počet hostů a zároveň využívá kvalitního tanečního parketu. Důmyslně řešeným členěním lze docílit útulného posezení či vzniká místo pro konference, firemní školení a mnoho dalších akcí. Proměníme tento prostor dle Vašich požadavků v cokoliv chcete.
 
Letní Terasa
V letním období je to místo pro romantické chvíle i pro gurmánské zážitky uprostřed přírody. Venkovní terasa je otevřeno od jara 1.5. do 31.10 každý rok. Zažijte přírodu, neboť jsme součástí krásné přírody.

Nabídka hotelových služeb

 • restaurace a kavárna
 • zdarma parkoviště
 • zdarma wi-fi v areálu hotelu
 • úschovna cenných předmětů
 • komplexní vybavení pro školení
 • pronájem sálu a prostor
 • k dispozici TV, Hi-Fi, flipchart, dataprojektor, video 
 • možnost zapůjčení DVD
 • půjčení a úschova jízdních kol
 • informační a propagační materiály
 • tipy na výlety v regionu
 • sleva pro stálé klienty

Wellness v hotelu U Holubů

V hotelu U Holubů je pro Vás připraveno krásné a stylové zázemí pro celkovou regeneraci a relax. Individuální péče je pro nás velmi důležitá a proto se snažíme prostory pro wellness pronajímat tak, aby bylo zaručeno nerušené soukromí hostů.Dopřejte svému tělu i své duši blahodárnou koupel ve vířivé vaně, regenerující pobyt v infra kabině s mořským klima či odborně provedenou relaxační masáž. Nechejte se hýčkat, intimní atmosféra při svíčkách, soukromí, tlumené barvy uvolní Vaši mysl, očistí tělo a rozproudíí energii. 

Vířivá vana a infra karabina s mořským klima
Oceníte intimní atmosféru i příjemně jemnou masáž proudů ve vířivé vaně, voda dosahuje 38°C, je krásně teplá, čistá, zcela vyhovující všem hygienickým požadavkům.
Dopřejte si regenerující prostředí naší infra kabiny s mořským klima! Je zejména vhodná pro lidi s astmatem, se silnými zápaly pokožky, brontichidou, zápalem nosních dutin, pro sportovce. Kabina je na rozdíl od klasické sauny vhodná také pro děti, protože teplota vzduchu uvnitř dosahuje maximálně 55°C. 
 
Relaxační masáže
Pro celkovou pohodu, odstranění napětí a uvolnění svalů je blahodárný dotyk. Masáž prospívá každému z nás, ale musí být pro každého přizpůsobena přímo „na tělo". Útulné prostředí, teplo, vůně, klid a jemná hudba pomáhá uvolnit vaši mysl a tělo.
 

Fotogalerie - hotelová restaurace

Kontakty - informace - rezervace

HOTEL & GARDEN U HOLUBŮ                               MANAŽER HOTELU:                     REZERVACE, RECEPCE:

739 12 Čeladná - 0808                                            ZBYNĚK BARNET                         STANISLAVA  SUPOVÁ
 
GPS : 49°30'34.218"N, 18°20'26.631"E                  Mobil: +420 603 421 629               Tel.: +420 558 684 060
web :   www.uholubu.com
email : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.                                       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.                     Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

Mapa příjezdu - jak se k nám dostanete

Copyright © www.BESKYDY.eu. Na veškeré texty, fotografie, články a informace zde uvedené se vztahují autorská práva. Upozorňujeme že jakékoliv kopírování či přepisování textů, článků, informací nebo kopírování fotografií bez písemného souhlasu provozovatele a majitele stránek je trestné podle zákona o autorských právech. e-mail : info@beskydy.eu  /  telefon redakce : 737 805 346

Portál Beskydy.eu používá k poskytování inteligentních služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.