Wellness hotel Horal

Rožnov pod Radhoštěm

INFORMACE - KONTAKTY

Wellness hotel Zlatý orel

Ostravice

INFORMACE - KONTAKTY

Penzion Nová Polana

Dolní Lomná

INFORMACE - KONTAKTY

Wellness hotel Javorník

Lazy pod Makytou

INFORMACE - KONTAKTY

Hotel Grůň

Mosty u Jablunkova

INFORMACE - KONTAKTY

Wellness hotel Čeladenka

Čeladná

INFORMACE - KONTAKTY

Horský hotel Bauer

Bílá

INFORMACE - KONTAKTY

Wellness hotel U Holubů

Čeladná

INFORMACE - KONTAKTY

Beltine forest hotel * * * *

Ostravice

INFORMACE - KONTAKTY

Horský hotel Relax

Rožnov pod Radhoštěm

INFORMACE - KONTAKTY

Hotel Troyer

Trojanovice

INFORMACE - KONTAKTY

Wellness hotel Richtr

Frýdek - Místek

INFORMACE - KONTAKTY

Popis a umístění hotelu Bauer

Hotel Bauer leží v malebném údolí horské říčky Bílá v nadmořské výšce 521m, v centru lyžařského střediska, přímo u nástupních stanic vleků, centrálního parkoviště a prodeje skipasů. Hotel je ideálně umístěn z hlediska dostupnosti v samém centru obce Bílá, u silnice vedoucí na hraniční přechod se Slovenskou republikou. Příjezd k hotelu je možný přes Frýdek Místek a Ostravici, nebo od Rožnova pod Radhoštěm přes Horní Bečvu. Příjezd je možný také od dvou hraničních přechodů se Slovenskou republikou, Bumbálka a Konečná.

Ubytování v hotelu Bauer

 
Ubytování v hotelu Bauer je rozděleno do tří budov. Hlavní třípodlažní budova hotelu má kapacitu 109 lůžek.Za hotelem se nachází  dvě dependance Hořec a Javořina s kapacitou 42 a 58 lůžek. 
 
V hlavní budově jsou pokoje dvou, tří a čtyř lůžkové. Všechny pokoje mají nové moderní vybavení sportovního charakteru. Každý pokoj je vybaven televizí a vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem. Dále zde najdete bezplatnou WIFI, velkou konferenční místnost pro cca 70 lidí, kulečník, stolní fotbal a dětský koutek a hotelovou restauraci a bar.
Ubytování v dependancích Hořec a Javořina je typu studio, kde jsou pokoje vybaveny společnou předsíní se dvěma vstupy do samostatných třílůžkových pokojů, které mají společnou koupelnu s toaletou. Zde je vybavení pokojů jednoduché, sportovního charakteru s možností zapůjčení TV. 

Rovněž je zprovozněno nové relaxační a wellness centrum, které návštěvníkům nabídne bazén, saunový svět, whirpool, relaxační prostor a masérnu.

Stravování

 
K občerstvení je možné využít hotelovou restauraci, Horskou jizbu v zadní části hotelu, venkovní bufet s pizza pecí a Aprés ski bar.
 
Hotel Bauer disponuje dvěma stravovacími prostory a to Restaurací a Horskou jizbou.
Restaurace je využívána pro pořádání oslav narozenin, výročí, maturity či promoce, pro firemní večírky a různé akce
Horská jizba je otevřena denně a nabízí množství možností se občerstvit.
Hotelová restaurace je rozdělena na část pro veřejnost, kde je možné si objednat denní menu. Vedle restaurace se nachází prostor bývalé pivnice, který je rozšířen a nově přejmenován na Horskou jizbu. Oba prostory nabízí místo pro 200 hostů a k tomu příjemnou atmosféru a kvalitní kuchyni.

Apré Ski bar je velmi oblíben zejména návštěvníky přijíždějícími na večerní lyžování. Nabízí příjemnou atmosféru, taneční hudbu a bývá otevřen do pozdních nočních hodin.

Hotelová restaurace

 
Hotelová restaurace je otevřena v kompletně novém designu a nabízí posezení v příjemné atmosféře. Nabídka jídel a nápojů je totožná jako Horské jizbě. V zimním období zde pořádáme večery s živou hudbou a diskotéky.
 
Hotelovou restauraci lze pronajmout pro pořádání oslav narozenin, večírků, výročí, maturity nebo promoce. Také k pořádání rautů či banketů.

Zájemci volejte: 607 090 889 

Selská jizba

Vedle hotelové restaurace se nachází prostor Horské jizby, která je vybavena tradičním dřevěným nábytkem a vyzdobena historickými fotkami a artefakty odkazujícími na bohatou minulost obce Bílá a regionu Beskyd.
Horská jizba je otevřena denně a podává se zde jak denní menu tak bohatý výběr z jídelního lístku.

Aprés ski

Aprés ski je zimní bar, svým charakterem určen pro všechny návštěvníky. Příjemné posezení s hudbou a širokou nabídkou alkoholických a nealkoholických nápojů je zde samozřejmostí. Zažijete zde velmi příjemnou atmosféru jak po lyžování a tak i při večerních zábavách za doprovodu taneční hudby..

Hotelové služby

  • - bezplatná wi-fi v prostorách hlavní budovy
  • - bezplatné parkování přímo u hotelu
  • - tenisový kurt za příplatek
  • - zapůjčení potřeb pro petanque
  • - uspořádání oslav, večírků, svateb, slavnostních obědů a večeří, rautů či banketů
  • - možnost pořádání firemních akcí

Fotogalerie

Váš text...

Kontakty - informace - rezervace

Váš text...

Mapa příjezdu - jak se k nám dostanete

Copyright © www.BESKYDY.eu. Na veškeré texty, fotografie, články a informace zde uvedené se vztahují autorská práva. Upozorňujeme že jakékoliv kopírování či přepisování textů, článků, informací nebo kopírování fotografií bez písemného souhlasu provozovatele a majitele stránek je trestné podle zákona o autorských právech. e-mail : info@beskydy.eu  /  telefon redakce : 737 805 346

Portál Beskydy.eu používá k poskytování inteligentních služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.